Potřebujete nové auto, ale nemáte hotovost na jeho nákup? Pořiďte si jej rychle a jednoduše s výhodným úvěrem u SUPERAUTA.CZ! Výše splátek i doba trvání je 100% pod Vaší kontrolou. Úvěr vyřídíme rychle, spolehlivě a diskrétně. Spolupracujeme s největšími společnostmi na trhu v oblasti financování motorových vozidle, jako je Moneta Auto, Essox, Sautoleasing, Homecredit, UniCredit leasing. Neváhejte nás kontaktovat ohledně financování vozů tím nejvýhodnějším úvěrem.

Tři jednoduché kroky k autu na splátky

  • vyberete si automobil podle Vašich představ
  • na míru vám zpracujeme nabídku úvěru, kde si sami vyberete délku financování a optimální výši splátek
  • předložíte platný občanský průkaz a řidičský průkaz (popřípadě jiný doklad totožnosti ). Při nákupu na firmu předkládáte pouze občanský průkaz. U ceny vozu do 600.000 Kč není třeba dokládat příjmy.

A to je vše! Návrh pošleme ke schválení a během několika minut obdržíme rozhodnutí o schválení. Po podepsání smluv a uhrazení části kupní ceny (akontace), odjíždíte novým vozem.

Jaké jsou výhody financování vozidel?

  1. Jde o neomezenou půjčku bez ručitele
  2. Výše splátky je neměnná po celou dobu splácení
  3. Možnost předčasného doplacení úvěru
  4. Výši splátky přizpůsobíme vašim možnostem
  5. Úvěrové splátky volitelně zahrnují povinné ručení i havarijní pojistku včetně možnosti pojištění proti platební neschopnosti
  6. Při nákupu na vozu na rodné číslo, můžete kdykoliv bez sankcí úvěr doplatit, vložit mimořádnou splátku atd.

Chcete prodat Váš vůz známému a ten nemá potřebnou hotovost?

Přijeďte k nám a my vám rádi do 30 minut vyřídíme profinancování vašeho vozu, samozřejmě za tuto službu neúčtujeme žádné procenta z prodejní ceny, ani žádné jiné poplatky. Potřebujete pouze doklady totožnosti a doklady k vozu. Stejně tak vám pomůžeme získat potřebnou hotovost v případě, že chcete profinancovat vaše vlastní auto, se kterým jste spokojeni, ale finanční situace vás nutí jej prodat. Zařídíme zpětný úvěr na váš vlastní vůz. Pro bližší informace volejte na naši bezplatnou linku 800 600 500.

Časté otázky (FAQ)

Na nejčastější dotazy klientů ohledně financování vozů odpovídá business manager SUPERAUTA.CZ, paní Eva Lamper na tel.: 724 113 071

Stačí mi ke schválení pouze OP a ŘP?

Ano, záleží na ceně vozu a výši akontace. Pokud je cena do 600.000 Kč, stačí Vám pouze tyto doklady. Banka si samozřejmě může příjmy vyžádat, ale u obecně v našem autobazaru platí, že při ceně vozu do 600.000 Kč příjmy nedokládáte.

Jak dlouho můžu úvěr splácet?

Splátky přizpůsobíme Vašim možnostem. Záleží na Vás, jestli chcete splácet větší částku kratší dobu, nebo mít co nejnižší splátky. Délka splácení je volitelná od 6 do 84 měsíců (dle stáří vozu).

Můžu předčasně ukončit splácení úvěru?

Samozřejmě ano. U rodného čísla platíte úroky pouze za dobu, kdy jste úvěr čerpali a samozřejmě nejsou žádné sankce za předčasné ukončení (uzákoněno je max. 1% z jistiny). Firma také může ukončit úvěr předčasně, splátky se ale zcela neodúročí.

Jak dlouho trvá vyřízení úvěru?

Do cca 1 hodiny je vše vyřízeno a můžete odjet s novým vozem.

Kolik přeplatím při nákupu na úvěr?

RPSN je již od 3,8%. Záleží na stáří vozu, délce financování, výši akontace. Poskytnutí úvěru je třeba chápat jako poskytnutí služby, možnosti koupit si nový vůz i bez peněz. Tím pádem se nedá říct, že auto přeplácíte, platíte za finanční službu a tento poplatek je obsažen v každé splátce. Auto na úvěr je v autobazaru SUPERAUTA.CZ samozřejmostí. Poradíme vám s výběrem vhodného financování, přizpůsobíme vašim potřebám výši splátky i délku splácení.

Nebojte se nás kontaktovat, připravíme vám to nejvýhodnější financování, pojištění, poskytneme naše servisní služby a jakmile budete chtít vůz vyměnit za novější, rádi auto vezmeme zpět do protiúčtu.

 

5 DŮVODŮ PROČ KOUPIT U SUPERAUTA.CZ

Hledáte spolehlivé a nehavarované auto za solidní cenu? Autobazar SUPERAUTA.CZ v Ostravě patří mezi osvědčené prodejce ojetých vozů. Specializujeme se na zánovní a referenční vozy a automobily se stářím do jednoho roku se zárukou. Autobazar SUPERAUTA.CZ - ojetá auta, zánovní vozy, pojištění vozidel, úvěr, leasing. Kromě prodeje a výkupu aut zajišťujeme také kompletní financování a pojištění vozidel. Navštivte náš autobazar a vyberte si auto podle svých představ!

Prověřené vozy
Jsme v programu CEBIA Verify

Záruka
Doživotní záruka na původ vozu

Na splátky
Financování za skvělých podmínek

Pojištění
Doporučíme a vyřídíme pojistku

Důvěra
Jsme 18 let na trhu

Spokojení zákazníci

ondrej

Pan Ondřej

Na Superauta jsem narazil vlastně náhodou, když jsem hledal sice zánovní, ale za to velmi dobře vybavené auto. Nalezené auto vypadalo natolik pěkně, že jsem se vydal na výlet do Ostravy a ze Superaut si odvezl plně vybaveného Passata. Zkušenost byla natolik skvělá, že jsem se o 4 roky později vrátil pro Škodu Octavia II pro své rodiče a opět perfekt!

Paní Hana

Paní Hana

Moje první auto zakoupené v Superautech mi sloužilo bez větších závad 10let. Auto jsem si koupila na úvěr za dobrých podmínek a pojištění mi taktéž byli schopni uzavřít za výbornou cenu. Doporučuji všem, kteří chtějí spolehlivý a bezproblémový vůz.

lukas

Pan Milan

V autobazaru SUPER AUTA jsem kupoval už čtyři vozy, vozy vždy odpovídaly popisu a byly ve stavu tak jak byly popsány. Vyřízení příprava a prodej samotný byl zatím nejlepší ze všech bazaru... Musím ocenit také vyřízení nejlepší pojistky a pomoc při jednání s pojišťovnou. Doporučuji zejména těm (firmám)které nechtějí nové vozy navštívit SUPER AUTA.

cefelinova

Paní Hana Č.

Děkuji za doporučení koupě Škoda Yeti 4 x 4 automat., 110 kW.. Pokud bude jeté YETI tak dobré, jako předtím u Vás koupená Škoda Octavia II, TDI, zůstanu i nadále Vaší spokojenou klientkou.

Příběh superaut

1999
Založení společnosti a první zaměstnanci
2001
Zprostředkovávání vozů, postupný výkup aut
2003
90% vlastní vozidla, spolupráce s TOP bankami
2009
Vozy z ukončených leasingu po 1. majiteli
2011
Spolupráce se značkou Aixam
2015
Nový showroom, servis a automyčka

Odběr novinek

Zanechte nám svůj email a pravidelně Vás budeme informovat o našich akčních nabídkách a novinkách v naší nabídce
Souhlasím se zpracováním osobních údajů