ÚVODNÍ STRANA
NABÍDKA VOZIDEL
VÝKUP VOZIDEL
AKTUALITY
RECENZE
O SUPERAUTA.CZ
FINANCOVÁNÍ
POJIŠTĚNÍ
KONTAKT
KARIÉRA
VYHLEDÁVÁNÍ

ÚVĚR A LEASING

Potřebujete nové auto, ale nemáte hotovost na jeho nákup? Pořiďte si jej rychle a jednoduše s výhodným financováním u SUPERAUTA.CZ! Výše splátek i doba trvání je 100% pod Vaší kontrolou. Vše vyřídíme rychle, spolehlivě a diskrétně. Spolupracujeme s největšími společnostmi na trhu v oblasti financování motorových vozidel, jako je Moneta Auto, Essox, Sautoleasing, Homecredit, UniCredit leasing a další. Neváhejte nás kontaktovat.

Tři jednoduché kroky k autu na splátky

  • vyberete si automobil podle Vašich představ
  • na míru vám zpracujeme nabídku úvěru, kde si sami vyberete délku financování a optimální výši splátek
  • předložíte platný občanský průkaz a řidičský průkaz (popřípadě jiný doklad totožnosti ). Při nákupu na firmu předkládáte pouze občanský průkaz. U financované částky do 600.000 Kč není třeba dokládat příjmy.

A to je vše! Návrh pošleme ke schválení a během několika minut obdržíme rozhodnutí o schválení. Po podepsání smluv a uhrazení části kupní ceny (akontace), odjíždíte novým vozem.

Jaké jsou výhody financování vozidel?

  1. Jde o neomezenou půjčku bez ručitele
  2. Výše splátky je neměnná po celou dobu splácení
  3. Možnost předčasného doplacení úvěru
  4. Výši splátky přizpůsobíme vašim možnostem
  5. Úvěrové splátky volitelně zahrnují povinné ručení i havarijní pojistku včetně možnosti pojištění proti platební neschopnosti
  6. Při nákupu na vozu na rodné číslo, můžete kdykoliv bez sankcí úvěr doplatit, vložit mimořádnou splátku atd.

Chcete prodat Váš vůz známému a ten nemá potřebnou hotovost?

Přijeďte k nám a my vám rádi do 30 minut vyřídíme profinancování vašeho vozu, samozřejmě za tuto službu neúčtujeme žádné procenta z prodejní ceny, ani žádné jiné poplatky. Potřebujete pouze doklady totožnosti a doklady k vozu. Stejně tak vám pomůžeme získat potřebnou hotovost v případě, že chcete profinancovat vaše vlastní auto, se kterým jste spokojeni, ale finanční situace vás nutí jej prodat. Zařídíme zpětný úvěr na váš vlastní vůz. Pro bližší informace volejte na naši bezplatnou linku 800 600 500.

Časté otázky (FAQ)

Na nejčastější dotazy klientů ohledně financování vozů odpovídá business manager SUPERAUTA.CZ, na tel.: 724 113 071.

Stačí mi ke schválení pouze OP a ŘP?

Ano, záleží na ceně vozu a výši akontace. Některé společnosti akceptují při financované částce do 600.000 Kč doložení pouze OP a ŘP. Banka si samozřejmě může příjmy vyžádat, ale obecně platí, že při financované částce do 600.000 Kč příjmy nedokládáte.

Jak dlouho můžu úvěr splácet?

Splátky přizpůsobíme Vašim možnostem. Záleží na Vás, jestli chcete splácet větší částku kratší dobu, nebo mít co nejnižší splátky. Délka splácení je volitelná od 6 do 96 měsíců (dle stáří vozu).

Můžu předčasně ukončit splácení úvěru?

Samozřejmě ano. U rodného čísla platíte úroky pouze za dobu, kdy jste úvěr čerpali a samozřejmě nejsou žádné sankce za předčasné ukončení (uzákoněno je max. 1% z jistiny). Firma také může ukončit úvěr předčasně, splátky se ale zcela neodúročí.

Jak dlouho trvá vyřízení úvěru?

Do cca 1 hodiny je vše vyřízeno a můžete odjet s novým vozem.

Kolik přeplatím při nákupu na úvěr?

Úrok je již od 6,9%. Záleží na stáří vozu, délce financování, výši akontace. Auto na úvěr je v SUPERAUTA.CZ samozřejmostí. Poradíme vám s výběrem vhodného financování, přizpůsobíme vašim potřebám výši splátky i délku splácení.

Nebojte se nás kontaktovat, připravíme vám to nejvýhodnější financování, pojištění, poskytneme naše servisní služby a jakmile budete chtít vůz vyměnit za novější, rádi auto vezmeme zpět do protiúčtu.

Superauta
InstagramFaceBookYouTubeGoogleNabídka vozidelVyhledávání
Copyright © SUPERAUTA s.r.o.