ÚVODNÍ STRANA
NABÍDKA VOZIDEL
VÝKUP VOZIDEL
AKTUALITY
RECENZE
O SUPERAUTA.CZ
FINANCOVÁNÍ
POJIŠTĚNÍ
KONTAKT
KARIÉRA
VYHLEDÁVÁNÍ

POJIŠTĚNÍ

Nabízíme vám sjednání komplexního autopojištění pro váš vůz. Spolupracujeme s většinou pojišťoven a poskytujeme tak ucelenou řadu pojištění automobilu na trhu. Pomůžeme vám s výběrem a vše vyřídíme rychle a bez čekání. Podívejte se na naši nabídku pojištění vozidel!

Jaké druhy pojištění vozidel nabízíme?

  • povinné ručení
  • havarijní pojištění
  • pojištění autoskel

Defend

Jedná se o pojištění dílů Vašeho vozu, které nekryjí běžná pojištění a jejichž porucha vznikne zcela náhodně. Doba pojištění je max.3roky!

Cena pojištění je u každého vozu rozdílná, proto Vám na počkání výši pojistného sdělíme.

Tabulka krytých součástek.


Zvýhodněné pojištění

Nejen pro naše zákazníky nabízíme zvýhodněné povinné ručení a také kompletní pojištění k vozu!

Využijte našich služeb a přijeďte si k nám uzavřít zvýhodněné povinné ručení a také kompletní "All Risk" pojištění k Vašemu vozu!

Přijďte se přesvědčit o našich super výhodných cenách pojištění. Dokážeme pojistit váš nový vůz a také přepojistit váš stávající vůz za těch nejvýhodnějších podmínek.

Navštivte SUPERAUTA.CZ a využijte naší skvělé nabídky!

Záznam o dopravní nehodě

 

Tip: Jak ušetřit čas a nervy při sjednávání pojištění?

Sjednáme za Vás to nejvýhodnější povinné ručení a havarijní pojištění. Prostě to nechte na nás, ušetříte čas a peníze. U SUPERAUTA.CZ s vámi na místě a na počkání vyřídíme povinné ručení, havarijní pojištění i pojištění autoskel. Bez čekání, bez zbytečných nervů a s úsměvem.

Nechte si pojistit vůz u nás

Havarijní pojištění i povinné pojištění vozidel vám rádi sjednáme obratem při nákupu ojetého vozu. Pokud si s výběrem nevíte rady, nebojte se nás kontaktovat. Rádi vám připravíme přehled nejlepších pojistek pro váš vůz. Nenechávejte pojistku auta na poslední chvíli a spolehněte se na pojištění vozidel u SUPERAUTA.CZ!

Superauta
InstagramFaceBookYouTubeGoogleNabídka vozidelVyhledávání
Copyright © SUPERAUTA s.r.o.